PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281789}
5,9 21
ocen
5,9 10 1 21
Star Wars: Underworld
powrót do forum serialu Star Wars: Underworld

uwielbiam star wars napewno te bajki bedą lecieć na cartoon network nagram se na wideo już niemoge sie doczekać ale będzie jazda ciekawe kto będzie głównym złym

Nightwing

to bedzie serial z aktorami ;] ;] ;] ;] ;]

BMF

A akcja ma się dziać pomiędzy epizodem trzecim (Zemsta Sithów), a czwartym (Nowa nadzieja). Podobno ma mieć 100 odcinków

MistrzSeller




Ja już słyszałem, że scenariusz rozpisany na 400 odcinków O_o

donZabol

A ja że na 500

Scenariusz może być i rozpisany na tysiącsześćsetstosiedemset a i tak o liczbie odcinków zdecyduje oglądalność. Jak się nie spodoba to go zdejmą po pierwszym sezonie czyli pewno jakiś 20 odcinkach. Jak się spodoba to może akcja serialu skończy się w momencie rozpoczęcia akcji "Nowej Nadziei"

Osobiście uważam, że ciekawym pomysłem na scenariusz byłoby gdyby akcja rozpoczęła się gdzieś w okolicach powstania Imperium, a skończyła właśnie równo z początkiem E4, jeszcze fajniej gdyby bohaterowie serialu byli jakoś zamieszani w dostarczenie planów DS Lei

_Nameless_

a bajki star wars są beznadziejne. oby trzymało poziom oryginalnych star wars

napruto

fakt bajki sw są słabe ale i tak je oglądam bo jest sporo ciekawych faktów które w filmie pominięto ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones