PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281789}
5,9 21
ocen
5,9 10 1 21
Star Wars: Underworld
powrót do forum serialu Star Wars: Underworld

Moim zdaniem George Lucas powinien dać se spokój z tymi animowanymi serialami,ponieważ one jakoś nie dają radości z oglądania ich jak pełnometrażowe filmy gwiezdnej sagi.Powinien zabrać się za tworzenie nowej trzeciej trylogii tj.epizod VII,VIII,IX.Gdyby robił te filmy powinien zrobić taki sam klimat jak miało to miejsce w starej trylogii.Fajnie byłoby zobaczyć wydarzenia po powrocie jedi.Jak Luke zostaje mistrzem Jedi,jak zakłada nową szkołę Jedi oraz Hana Solo i Leję jak biorą ślub.Zobaczyć kolejne pokolenie Skywalkerów jak zmagają się z ciemną stroną mocy.Przecież Lucas mógłby ten projekt przekazać komuś innemu.Tylko,że ma on udziały i prawa autorskie.Większość książek o gwiezdnych wojnach przeczytałem i doszedłem do wniosku,że nowe epizody powinny opierać się na tych książkach,gdzie jest mowa o wydarzeniach ukazanych w filmie "Gwiezdne wojny VI:Powrót Jedi" po tych wydarzeniach.Fajnie gdyby było razem 12 części.Nikt pewnie o tym nie wie,ale Lucas miał nakreślony zarys fabuły na kolejne części tj.dwie trylogie (epizody VII,VIII,IX,X,XI,XII).Tylko nie wiem jaki był tego powód,że zmienił decyzję.Mam nadzieję,że powstaną kolejne,bo bez gwiezdnych wojen nie da się żyć.W końcu przekaże sagę komuś innemu.Jeśli chodzi o nową trylogię to wiadomo,że aktorzy podpisali kontrakty,w których zastrzega się informacji o epizodach VII,VIII,IX,więc trzeba mieć nadzieję,że powstaną.Po za tym to nie pierwszy taki przypadek,przecież przed powstaniem pierwszej części aktorzy podpisali kontrakt cztery lata wcześniej od powstania tej cześci.Moim zdaniem to tylko kwestia 3 lat zanim zaczną się jakie kolwiek prace nad tymi epizodami.Bo wiadomo,że w tym roku wychodzi nowy serial animowany.Potem będzie również serial z aktorami i będzie on w 2009 roku,więc możliwe będzie,że coś ruszy się w 2010 roku.

herkules5_56

Mogę zapewnić,że będzie trzecia trylogia,ponieważ aktorzy podpisali wcześniej wieloletnie kontrakty.
Oto przewidywane premiery następnych epizodów według żródła z LucasArt:
epizod VII 2011
epizod VIII 2013
epizod IX 2015 lub 2016 jeszcze do uzgodnienia)
Te epizody mają powstać w ciągu sześciu lat licząc od 2010 roku.
Tylko nie pytajcie skąd to wiem,boi tak nie powiem,a te swoje komentarzyki możecie sobie wsadzić głęboko gdzieś.
Jeszcze jedno Lucas tak siedzi cicho z tymi epizodami,ponieważ nie chce jak na razie mówić o ich produkcji.Tylko trzeba czekać i uzbroić się w cierpliwość.

herkules5_56

Poprawka do zdania:"Oto przewidywane premiery następnych epizodów według żródła z LucasFilm"

herkules5_56





Najlepiej jakby Lucas nie brał się za ich reżyserie.

donZabol

Jednak trochę się pozmieniało serial aktorski telewizyjny będzie dopiero w 2010 roku.W serialu nie będzie perypetii Skywalkerów.A praca nad siódmym epizodem ma ruszyć prawdopodobnie po zakończeniu prac nad serialem w co watpię.Myślę,że dopiero zaczną coś robić w 2011 roku,więc za 3 lata.Ale warto czekać,a pozatym nie ma się innego wyboru.

herkules5_56

Mam tylko nadzieję, że do tego czasu nie kipnie żaden z aktorów grających główne role. Przecież Ford czy MacDarmid mają już swoje lata i tego 2011 mogą już nie dożyć :-P

herkules5_56

Ludzie, czy wy w ogóle wiecie o czy piszecie????????????????????????????????????

herkules5_56

Lucas nie nakręci trzeciej trylogii! Powiedział o tym oficjalnie. Lucas
myślał kiedyś o trzeciej trylogii, ale zrezygnował z tego pomysłu. Zaś
okres po Powrocie Jedi został nie jako dany aby mógł się rozwijać bez niego
(on jednak miał decydujące zdanie i kontrolę nad tym poprzez swoich ludzi).

Jak chcecie wiedzieć co było dalej to se kupcie na allegro Trylogię Thrawna
i przeczytajcie.
Ślub Hana i Lei jest w książce "Ślub księżniczki Lei"
Luke zakłada nową szkołę Jedi -to w trylogii Akademii Jedi.

I w w ogóle książek SW jest około 130 i wśród nich każdy znajdzie coś dla
siebie
Są jeszcze komiksy np. seria Dziedzictwo o potomku Luke'a Skywalker

MistrzSeller

Wybaczcie za odkopanie, ale gdy czytam te posty z przed 4-5 lat mam wrażenie, że albo mamy tu niezłych proroków albo ktoś miał wujka który robił w LucasArts :D

ThomasPPL

Nie, to po prostu zbieg okoliczności. Było powiedziane, że nie będzie kolejnych filmów i tak miało być już od czasów Nowej trylogii
Ale były osoby, co w to nie wierzyły, bo kiedyś Lucas powiedział o 9 częściach. To żadni prorocy tylko zbieg okoliczności

herkules5_56

Wiesz Tobie animacje radości z oglądania nie dają ale dają ją dzieciom, które potem naciągają rodziców na gadżety serialowe, płyty DVD z odcinkami, klocki Lego i inne tego typu pierdoły a to napełnia kasę Lucasowi. Nie oszukujmy się SW jest świetne ale to produkt przeznaczony do zarabiania pieniędzy a George znalazł żyłę złota w animowanej serii.

użytkownik usunięty
herkules5_56

Ja myśle, że Lucas coś szykuje...
Po pierwsze przed nową trylogią, do kin powróciła stara w odnowionej wersji. Teraz powraca cała saga w 3d.
Po drugie między nową a starą trylogią były robione filmy animowane jak "Przygody Droidów" czy "Ewoki". Teraz mamy "Wojny Klonów"
Po trzecie Lucas chciał nakręcić filmy w 3d, a poza tym chciał zrobić 3 lub 4 trylogie jak się kiedys wypowiadał.
I po czwarte przed nakręceniem nowej trylogii, marudził, że przechodzi na emryturę. Teraz też zaczął marudzić :D

Jestem z przyszlosci, wyszedl juz VII epizod.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones