John WilliamsI

John Towner Williams

8,8
29 064 oceny muzyki
powrót do forum osoby John Williams

Ludzie jak tak wspaniały kompozytor może mieć tylko 8, według mnie to powinien miec co najmniej 9.5 przecierz jego muzyka jest przepiekna, zwłaszcza z gwiezdny wojen, jurassic park czy harrego pottera, williams tworzy muzyke która podkreśla każdy szczegół filmu, bez jego muzyki filmy nie miałby tego kilmatu, a co najważniejsze muzyka williamsa jest ponadczasowa i zawsze świeża, ja sam słucham jego soundtracków które mają średnio po 8-9 lat! i zawsze wywołują we mnie wspaniałe emocje a zwłaszcza mój ulubiony utwór "Anakin's Theme". Ludzie głosujcie na johna!
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Seihen

Dla mnie jest to najlepszy twórca muzyki filmowej w historii. Ennio Morricone może się schować, ogólnie jeden z najważniejszych ludzi kina w historii!

Ennio Morricone jest lepszym kompozytorem muzyki filmowej! Williams tez jest dobry ale ludzie nie piszcie glupot :P

Radkoslaw

Skad wiesz? Może akurat to co ty piszesz jest dla innych głupotą? Wiec człowieku, nie pisz głupot :P
A tak serio - obaj ci panowie sa dla mnie na równi.

Seihen

ja też tego nie rozumiem. Może to przez takich, co uważają go za "przeklamowanego staruszka" pffff Jak można nawet tak się wypowiedzieć o tak wspaniałym kompozytorze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones