John WilliamsI

John Towner Williams

8,8
29 101 ocen muzyki
powrót do forum osoby John Williams

według mnie John Williams to najlepszy kompozytor muzyki filmowej obecnie jego niezapomniane motywy do takich filmów jak szczęki, wszystkie części gwiezdnych wojen jak i do parku jurajskiego czy listy Schindlera czy takich filmów jak np wyznania gejszy monachium i wojna światów to coś niesamowitego nie spotykanego u innych kompozytorów. John Williams to mistrz!!!!!!!!

slayer6

idź ogarnij się narkomanie:)

sawin

ogarnąć powinni się fani tego żałosnego zimmera

lotr12345

Dlaczego uważasz, że Zimmer jest żałosny?

gandalf1996

bo to przeciętny kompozytor amator który jakimś dziwnym sposobem jest obecnie najpopularniejszym grajkiem filmowym na świecie

lotr12345

kojarzą mi się z Amadeuszem Milosa Formana
zimmer -Salieri
John- Mozart

lotr12345

chyba hornera... o ile tacy istnieją

slayer6

"Cavatina" z Łowcy Jeleni i motyw z Listy Schindlera to majstersztyk ! Przy jego muzyce mam ciarki z wrażenia ! Numero uno wśród kompozytorów filmowych !

Krytykant

""Cavatina" z Łowcy Jeleni"
Akurat ten utwór nie jest jego autorstwa ;) To znaczy JEST skomponowany przez Johna Williamsa, ale NIE TEGO Johna Williamsa, tylko innego ;) Ten drugi również jest kompozytorem, ale głównie gitarowym, a przede wszystkim świetnym muzykiem.
Takie małe sprostowanie ;)

slayer6

Williams to jeden z najlepszych kompozytorów muzyki filmowej. Uwielbiam go!

slayer6

najlepszy i tyle,tacy jak Hans Zimmer czy James Horner powinni się od niego uczyć,oczywiście,że też są dobrzy,lubię ich soundtracki ale Williamsowi do pięt nie dorastają:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones