John WilliamsI

John Towner Williams

8,8
29 063 oceny muzyki
powrót do forum osoby John Williams

Bardzo lubię muzykę którą komponuje John Williams ale jak słyszę że on jest lepszy od Mozarta i Beethovena to śmiać mi się chce/jestem zły jego muzyka to jedna dwudziesta muzyki Mozarta i jedna trzydziesta muzyki Beethovena dlatego ze każdy kto uczył się komponować muzykę wie doskonale (czego wy nie wiecie) że komponowanie muzyki rozrywkowej to bajka komponowanie muzyki filmowej jest trudniejsze ale w sumie to też bajka natomiast komponowanie muzyki klasycznej to niemal że syzyfowa praca i mało któremu udaje się skomponować w niej wielkie hity
widzę że mało wiecie na ten temat i jak by któryś z was powiedział fachowcowi od muzyki że John Williams jest lepszy od Mozarta i Beethovena to by was wyśmiał potem zbeształ a na końcu dostali byście w łeb za głupotę bo muzyka Johna John Williams a to marna podróbka muzyki Wagnera

Ja w oparci o to jak jest muzyka dzisiaj i jacy są inni współcześni kompozytorzy daje John Williamsowi 7/10

Ale biorąc pod uwagę całą historie muzyki to ma nie więcej niż 2 /10

extra

Filmweb dominuje w argumenty typu "Moja racja jest najmojsza" Zdecydowanie preferuje sarkazm i ironię.
"Jak słyszę że on jest lepszy od Mozarta i Beethovena to śmiać mi się chce"
"jakby któryś z was powiedział fachowcami od muzyki, że john williams jest lepszy od Mozarta i Beethoveena to by was wyśmiał, potem zbeształ a na końcu dostali byście w łeb za głupotę"
Ratujcie mnie !!! Biją mnie znaFcy ! A czy ten śmiech, o którym wspominasz to nie jest przypadkiem chichot rozpaczy ?
Po za tym mogłeś się podpisać pod tematem założonym przez Jokera, zamiast zaśmiecać forum. To by było na tyle, bo już w tym miesiącu napisałem co myśle o muzyce Williamsa.

yoda0700

A i jeszcze jedno ;) Czemu założyłeś konto tylko po to, aby złożyć swoją krytykę wobec myzyki Williamsa ?

yoda0700

Bezedura założyłem nowe konto bo zapomniałem hasła do wcześniejszego (dawno tu nie pisałem ).

Od co

I nie twierdze że John Williams jest kiepski jest bardzo dobry i mało kto z obecnie żyjących kompozytorów mu dorównuje ale w porównaniu do geniuszy minionej epoki to no sorki ale jeszcze mu daleko .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones