PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 094
oceny
6,7 10 1 78094
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Coś czuję...

ocenił(a) film na 6

Coś czuję że ten film będzie porażką, Forda w roli Hana Solo zastąpił by tylko klon Forda, A poza tym, co takiego ciekawego w tym filmie by było? Był przemytnikiem i tyle i znowu imperium i ucieczki i szturmowcy, powinni zrobić trylogię o starej republice, nawet nie na podstawie gier czy książek, niech nawet coś wymyślą swojego.

WTTW_FILM

''Kylo zniszczył go w przypływie gniewu po tym jak Luke chciał go zabić"... ''

No i co z tego ?? Nie zmienia to faktu że mimo to,to powtórka z rozrywki .

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Nie poznajesz naszego gokusia? Teraz zmienił konto, i znów od nowa bzdury wypisuje

ocenił(a) film na 6
Machu_filmweb

Poznaje poznaje, przecież piszę o tym, nawet zgłosiłem :) Czyli dalej będę stalkowany przez niego :)

WTTW_FILM

''Poznaje poznaje, przecież piszę o tym, nawet zgłosiłem ''
Sprostuje cie bo mam inne ip niż Goku . Więc twoja teza mająca na celu że ja i on to ta sama osoba , NIE ma racji bytu ani czty prawdy .

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

i pomyśleć że kiedyś byłeś w porządku do czasu gdy został na forum o solo znaleziony ten temat .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Masz rację (nie widząc nicka). Po samym doborze słów ,można stwierdzić że to goku, ma tak specyficzny tok myślenia, że nie da się nie zauważyć ,że potszywa się pod inna osobę. Każdy ma prawo do swojego zdania , nawet on, ale sposób w jakim.próbuje przekonać innych, brak słów. Dla tego nie wolno mu popuszczać. (Żeby nie czuł się bez karny),co do tego że nie zgadzasz się ze wszystkim co piszę. Masz do tego.prawo.szanuję to. I lubię jak.ktoś przedstawia swoją opinię. Bo.wtedy konfrontuję ją z moją, i.czasami.po.namyśle dam się przekonać. (Ale w merytorycznej rozmowie). Z goku się przekomarzam. jaki rozmówca taki poziom.rozmowy

ocenił(a) film na 6
Machu_filmweb

Racja, mi tam zwisa że mu się Han podobał, mi w sumie też, może nie uważam tego za arcydzieło jak on ale taki film na jeden raz do umilenia wieczoru to już bardziej, ot kino rozrywkowe które nie powoduje ponownego obejrzenia w przyszłości.

Ja nie mogę po prostu przejść obojętnie jak typo odpowiada na każdy mój post, każdy, nawet po kilka razy. To jest po prostu nękanie i skrajny rodzaj fanboya .

WTTW_FILM

''Chociaż mam wątpliwości czy to trolling, to trwa za długo i na zbyt dużą skalę (kilka kont Az, Gokussb, Mishoor) ''
Jak już twierdzisz że że robię trolling . To czemu nie udowodnisz tego szefostwu portalu ,by sprawdzili czy masz racje ?? I co ty masz z tym upośledzeniem ?? . Zrób coś ze swym życiem zamiast ,bawić sie w rozpoznawanie mego pisma ,czy ja to Goku .

ocenił(a) film na 6
Mishoor

Ty zrób coś za to ze swoim życiem zamiast spamić każdemu kto raczył zostawić swój post pod tym filmem. Udowodnić szefostwu? Kurde, zapomniałem że tutaj panuje bezprawie.

WTTW_FILM

''ty zrób coś za to ze swoim życiem zamiast spamić każdemu kto raczył zostawić swój post pod tym filmem. ''
Jakbyś był adminem tego portalu,miałbyś jakiś wpływ by na to zaradzić . Jako użytkownik zwykły , nic nie wskórasz ...

''Udowodnić szefostwu?''
Tak

''Kurde, zapomniałem że tutaj panuje bezprawie. ''
Jakby te posty z konta Gokussb byłyby takim problemem jak twierdzisz,były zablokowane , za niezgodność z regulaminem . Blokad tych postów wcale NIE nastąpiło

ocenił(a) film na 6
Mishoor

Pytanie retoryczne...

ocenił(a) film na 1
Mishoor

Mishoor to goku !!!!

ocenił(a) film na 6
Machu_filmweb

Już nie Mishoor, chyba stracił konto teraz jest nowe, DukeNukem XD XD XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''Ty zrób coś za to ze swoim życiem zamiast spamić każdemu kto raczył zostawić swój post pod tym filmem. ''

Przeznacz swoją genialność,na RZECZYWISTOŚĆ a nie na internet .Traktujesz internet jakby toczone ,w nim rozmowy,były by prawdziwe .

A to jest kolosalny błąd

ocenił(a) film na 6
DukeNukem

Nie mam słów, avatar byś zmienił chociaż XDDDDD

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Jeżeli NIE znana ci jest gra o tytule Duke Nukem 3d , to NIE dziwie ci sie twej reakcji . To jest jedna z relikwit lat 90 mojego dzieciństwa . Wypróbuj wpierw te gre, a potem sie wypowiadaj na temat tego awatara

ocenił(a) film na 1
DukeNukem

Duke Nukem to goku

ocenił(a) film na 1
DukeNukem

Gokuś, ty jesteś opętany. Trzeba księdza wołać.

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Ty mi TU nie wymądrzaj z opętaniem i wołaniem księży .

Kościół i jego księżą od lat należą do nienormalnych .Teraz już pokazałeś swe oblicze mroczne .

I przeznacz swoją genialność na rzeczywistość a nie na internet .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Skoro wyskoczyłeś z czymś takim to oznacza że TY nie zaliczasz sie do normalnych .

ten cytat pokazał całe twe oblicze
''ty jesteś opętany. Trzeba księdza wołać. ''

bywaj .

ocenił(a) film na 1
DukeNukem

Gokuś. Martwię się o ciebie. Bo z Tobą jest co.raz gorzej. Myślisz że policja nie wie że udajesz kogoś innego. I siejesz zamęt w sieci

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''Myślisz że policja nie wie że udajesz kogoś innego. I siejesz zamęt w sieci ''

To idąc twoim rozumowaniem . Policja powinna sie zająć tymi,co według innych jak ty po przez posty ludzi wkurzają w INTERNECIE?? Jak tak to NIE stanie sie tak bo mają pod tego inne WAŻNIEJSZE obowiązki .

ocenił(a) film na 1
DukeNukem

Na ciebie już maja papiery. A teraz jeszcze zaczęłaś podszywać się pod innych. Czemu to robisz ?

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

''Na ciebie już maja papiery. ''
Przestaniesz w końcu ?? Ani razu pod drzwiami mego domu, NIE było wizyty policji . I to z tymi od CIEBIE papierami wedle których ja sieje zamęt .

Tak NIE było i NIE stanie sie .

TY sie ZAJMIJ lepiej sobą zamiast mną .

ocenił(a) film na 1
DukeNukem

Powiem ci prawdę. ja jestem funkcjonariuszem policji. Do spraw wykroczeń w Internecie. I mówię ci że twoje. Nękanie innych użytkowników , i tworzenie lewych kont , nie długo się skończy, wiemy ze jesteś z warszwy ,znamy twój adres, nie oszukasz nas

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

Takie bajki to sobie możesz wsadzić ,i to tam gdzie cie ma cała moderacja . Mam dla policji zerowe znaczenie więc ,nic mi nie będzie zrobione .

ocenił(a) film na 1
DukeNukem

Paragraf już na ciebie jest. (Art. 190a.) Gromadzimy teraz materiał i twoich prowokacji iternetowych

ocenił(a) film na 10
Machu_filmweb

zamartwianie sie zostaw dla swe dzieci jeśli ich sie doczekasz

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

'' TY zrób coś za to ze swoim życiem zamiast spamić każdemu kto raczył zostawić swój post pod tym filmem. ''

To co akurat robię jest tylko i wyłącznie , MOJĄ sprawą i NIKOMU nic do tego .

ocenił(a) film na 6
Gokusayiannormal

Goku skończ trollować

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

jakoś nikt prócz ciebie i Machu filmweb nie uważa mnie za trolla , więc to sie nie liczy .

ocenił(a) film na 6
Gokusayiannormal

Bo tylko nas prześladujesz? Odpisywałeś mi chyba już z 5-6 kont.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

To nie jest zbrodnia by na komentarze odpisywać

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Zgłaszanie mnie do adminów sensu żadnego nie ma . A jeśli na serio nie znasz innej metody obrony na mnie , to IGNORUJ ME KOMENTARZE i nie odpisuj na nie i tyle .

ocenił(a) film na 1
Gokusayiannormal

Twoich komentarzy nie da się ignorować

ocenił(a) film na 6
Gokusayiannormal

po to jest forum, jak mnie chcesz zgłoszeń to przestań mi spamować.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''jak mnie chcesz zgłoszeń to przestań mi spamować. ''
Chyba chciałeś napisać

'' Jak nie chcesz zgłoszeń to przestań mi spamować ?? .

Zresztą jak tak cie dotykają me komentarze ,poskarż sie swym rodzicom . I poproś ich by podjęli reakcje .. . Ale jak znam życie nie podejmą tego sie ..

ocenił(a) film na 1
Gokusayiannormal

Ja bym jeszcze paru znalazł, takich którzy uważają Cię za trolla.

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''Ty zrób coś za to ze swoim życiem zamiast spamić każdemu kto raczył zostawić swój post pod tym filmem. ''

Jeśli dla ciebie to takie bolesne ,to wpierw miej własne dzieci i je uchowaj w takim znaczeniu . Jeśli tylko twa żona by cie w tym poparła ..

WTTW_FILM

''serio moderacja nie może nic z nim zrobić? ''
nie wiem czego sie spodziewasz po tutejszej moderacji,ale oni NIE mają takich uprawnień by w sprawie kont zrobić kroki . Decydującą decyzje w sprawie kont,czy otrzyma blokade postów czy zablokowanie ,podejmują jedyni ADMINI .

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

''cały czas taki sam poziom upośledzenia, czy to przy ocenach do filmów, czy na forum czy pod newsami. ''
tylko jest internet i nie wiem o co sie wogóle sie czepiasz .

''Chociaż mam wątpliwości czy to trolling, to trwa za długo i na zbyt dużą skalę (kilka kont Az, Gokussb, Mishoor) ''

Od oceniania tego typu spraw nie jesteś TY tylko administracja . Ilość po blokowanych kont NIE oznacza że miałeś racje , tylko to że wzieli cie w obrobe .

Machu_filmweb

Niespcjalnie interesuje mnie co masz do powiedzenia na mój temat, ale jeśli stanowi to dla ciebie materiał do brandzlowania się to proszę bardzo, to też nie moja sprawa xD"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WTTW_FILM

- ''zapewne z chęci zarobku. W sumie nie zapewne tylko na pewno. ''
No i co złego dostrzegasz w zarobku ?? Tu przynajmniej w filmie o solo jest sporo nowości , nie to co TFA i TLJ .

''bo był przemytnikiem? Dziecinnie prosta odpowiedź. ''
Z początku był w marynarce Imperialnej , pózniej został przemytnikiem .
''Zapewne Wookie też został przemytnikiem i poznali się w jakieś przemytniczej robocie. ''
A no też włochacz jest przemytnikiem .

''I to ma być wg ciebie materiał na osobny film? Film o rekordowym przelocie? ''
A owszem jest to dobry materiał na osobny film,w końcu sw dzięki temu luke uzupełniło .

''Osobny film o tej postaci nawet jak to jest bez sensu? ''
Czyli jak ty uważasz to za bezsens , znaczy że jest tak ?? . Otóż nie . Dla ciebie TFA i TLJ są nowością i nie dostrzegasz nic z schematów z najstarszej trylogii .
''Czy nie mogli by zrobić np. filmu/serialu, stworzyć nowych bohaterów ''
Czyli jak mniemam wolałbyś filmy o tytule Rey gwiezdne wojny historie ?? . I myślisz że takie coś by zachęciło fanów ???
''od zera a wątek Solo gdzieś by się tam przewijał? Coś jak Chewbacca w 3 części. ''
Jakbyś pracował w lucasfilm to może i miałbyś na to wpływ , ale nie masz i nie miałeś .

" Każda wspomniana przez ciebie rzecz to materiał nie na cały film tylko na 10 minut podczas "zapychacza" w innym filmie. ''

No i co z tego ??

''Racja ale to albo wytłumaczą w 8 i 9 części, w sumie do tego dążą, albo po 9 zrobią jakiś Interquel, w co wątpię. (patrzcie wgl jaki TP nawet trylogia się nie skończyłą a on już o białych plamach między 6 i 7 gad jprld). ''

Sprostuje cie bo TFA to Nowa nadzieja 2.0 , zaś tlj to imperium kontratakuje i powrót jedi oraz mroczne widmo w jednym . Więc tam NIE ma nic nowego

''Naładowana akcją i wojnami opowieść o wykradaniu planów Gwiazdy Śmierci" a "Naładowana akcją (?) opowieść o.... poznaniu Chewbacci....rekordowym przelocie Hana Solo...." weź kurde wgl jak to brzmi XD. ''

Łotr 1 przynajmniej ma to czego brak w tfa i tlj .

''Wcale mniej materiału, tu są takie różnice że:
1.Wątek Solo się domkną, Indiany nie koniecznie. ''
Naprawde sądzisz że jak w Nowa Nadzieja 2.0 jakie jest TFA . Han solo kipnął .. . I to dla ciebie jest koniec jego historii ?? lol i to wielkie
''2.Indiana może szukać przez 30 filmów skarbów na różne sposoby, Solo może strzelać do szturmowców i uciekać imperium jak w 4 innych filmach z jego udziałem. ''

To sw sie nie tyczy

''3.Indiana jest głównym bohaterem, historia toczy się wokół niego, Solo jest jednym z głównych bohaterów którego historia toczy się wokół Skywalkerów, jest powiedzmy to elementem którym miał określoną rolę w całej historii. ''

Przecież piszesz tu o innym klimacie zupełnie niż sw . Gdzie tu sens ??

''W sumie mogę tak wyliczać. To co zkontrargumentowałem CAŁĄ twoją wypowiedź i było to... łatwe. ''
Żadne wyliczenie tylko pisałeś co ci ślina na język przyniosła .

Wystarczy ?? Czy mam jeszcze bardziej rozbić twoją wypowiedz na czynniki pierwsze ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones